Hakkımızda …

Kocabey Mağazacılık

Temellerini 1996 yılında kurulan Koçak A.Ş ‘den alan Kocabey Mağazacılık merkezini 2006 yılında Kayseri’ye taşıyarak faliyetlerini burada sürdürmüştür. Daha sonrasında mağazalaşmaya giderek günümüzde Kayseri ili içerisinde 3 mağaza (Kapalı 700m2) ile sektöründe öncü mağaza olarak devam etmektedir. Ayrıca 2014 yılında faaliyete başladığımız Kshop e-ticaret birimimiz ile Türkiye’nin her yerine ürün gönderimine başlanmıştır ve günümüzde tüm online pazaryerlerinde faaliyet göstrerek değerli müşterilerimize istediği tüm platformlarda hizmet vermekteyiz. 

Misyon

Faaliyet alanlarımızı sürdürülebilir büyüme stratejilerimizle sürekli geliştirmek, sektörlerimizin gelişimde öncü rol oynamak, müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutarak, topluma değer oluşturmaktır. 

Vizyon

Stratejik iş kollarımızda sürekli yatırımlar ve yenilikler yaparak sektörümüz içerisinde önemli rol oynamak ve iç pazarlardaki üstünlüklerimizi sürekli kılarak global piyasalarda da etkin olarak yer almak..

Worldwide Shipping

Kocabey Group olarak Asya, Avrupa ve Kuzey Amerika'ya toplamda 25 ülkeye mikro ihracat yapmaktayız. Dünyanın her yerine kargoma imkanı sağlayarak satın aldığınız ürünleri Avrupa Bölgesine 3 iş günü Kuzey Amerika'ya 5 iş günü ve diğer bölgelere 5 ile 10 iş günü arasında kargolama yapmaktayız.

Best Quality

En kaliteli ürünleri üretebilmek için Kocabey markalı ürünlerde %100 saf pamuk kullanmaktayız. Ayrıca çorap ve iç giyim ürünlerinde pamuklu ürünler yanında daha soft kumaş olarak bilinen modal, bambu ve tencel kumaşlardan üretilen ürünlerimizle müşterilemize her zaman en iyisini sunmak amacındayız.

Best Offers

En kaliteli ürün ve en iyi fiyat performansı ile ürünlerimizde uyguladığımız etiketleme sistemizde tüm müşterilerimize en uygun fiyat garantisi vermekteyiz.

Secure Payments

Güvenli ödeme alt yapımız ile kredi kartınızdan güvenle ödeme yapabilirsiniz. Özellikle iyzico alt yapısını kullandığımız online mağazamızda tüm bankalara 12 taksit imkanız ile keyifle alışveriş yapabilirsiniz.

Shopping Cart